Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky


Dioptrické brýle

« Předchozí
1 2 3

Poškrábané brýle se skutečně vyčistit nedají

ilustrační fotoKaždý uživatel dioptrických i slunečních brýlí je musí čas od času vyčistit. Někdo častěji než jiný. Záleží především na zacházení a na prostředí, v němž se pohybuje. Jedno je ale jisté. Čištění je věc, která nošení brýlí značně znepříjemňuje.

Komentářů (0) Přečíst celý článek…

Jak si pořídit dioptrické brýle

ilustrační foto

Máte pocit, že se Váš zrak zhoršuje a pravděpodobně budete potřebovat brýle? Vydejte se k lékaři či do optiky a nechte si svůj zrak změřit. Odborník Vám také zkontroluje zrak a zjistí případné jiné problémy, pro které se Vám může vidění zhoršovat.

Komentářů (0) Přečíst celý článek…

Povrchové úpravy brýlových čoček

ilustrační foto

Zajímalo by Vás, jaké povrchové úpravy lze na Vaše brýle použít a čím se mohou z Vašich brýlí stát brýle podle Vašich představ? Ukážeme Vám několik základních možností, které můžete pro své brýle zvolit.

Komentářů (0) Přečíst celý článek…

Pánské dioptrické brýle

ilustrační fotoPánské obruby se vyznačují spíše strohostí a neutrálními barvami. Stejně jako u dámských obrouček je zjevná stoupající obliba menších tvarů, především kvůli nižší hmotnosti a menší tloušťce brýlových čoček, ale co se týče barevných kombinací jsou muži daleko konzervativnější, i když v západní Evropě není muž s červenými, nebo modrými brýlovými obroučkami žádnou vyjímkou.

Komentářů (0) Přečíst celý článek…
« Předchozí
1 2 3
TOPlist