Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky

21. 07.
2017

BLOG: Nosím brýle

Světelné spektrum

Ano, nosím své brýle. Nosím je na nose, na nose, na nose… A když mě začnou štvát, tak v tašce, tašce, tašce. Nemůžu si na ně zvyknout a občas je nenosím, protože zůstanou ležet na nočním stolku nebo na poličce v koupelně.

Přečíst celý článek…

BLOG: Optika online

Světelné spektrum

Měla jsem pravdu. Všichni se shodli na tom, že mi sluší celooubroučkové brýle v černé barvě, jak jsem jim poslala z online aplikace do mailu. Prý v nich mám šmrnc a sluší mi to v nich víc, než bez nich. Zajímavé… raději po pravém smyslu jejich slov nepátrám a užívám si to, že budu mít NOVÉ BRÝLE.

Přečíst celý článek…

BLOG: Optika podruhé

Světelné spektrum

Minule jsem vám vyprávěla, jak jsem si poprvé vybírala brýle. No, bylo to celkem fajn, ale trochu mi vadilo, že se na mě kouká cizí holka, která mě vůbec nezná, a snaží se mi poradit něco, co budu nosit pořád, ale já vůbec nemám představu, jak to má vypadat.

Přečíst celý článek…

BLOG: Optika poprvé

Světelné spektrum

Začala jsem nosit brýle. Na monitor se právě dívám přes skla –1,5 dioptrie a lehce vidím obruby, ve kterých je můj svět zasazen. Je to, jako bych se dívala přes zařízení, které mi reprodukuje, co se kolem mě děje a já to bez něj nevidím. Když jej používám, vše okolo rozeznám. Když jej sundám, zhorší se nejen má rozpoznávací schopnost, ale také trochu motorika, protože se začnu v prostoru lehoučce tápat. A to mám jen 1,5 dioptrie! Jak se teprve musí cítit ti, kteří mají dioptrií mnohem víc! A že takových znám…

Přečíst celý článek…Hlavní partner

Reklama

01. 02. 2019 - Redakce

Zkontrolujte svůj zrak s pomocí aplikace VIDÍŠ DOBŘE

Nejste si jisti, jestli je Váš zrak optimální? Máte pocit, že byste potřebovali brýle, nebo byste brýle potřebovali vyměnit? Zjistěte, jak na tom jste, s aplikací VIDÍŠ DOBŘE. Pomocí ní zjistíte, jestli vidíte (s brýlemi či bez) dobře na dálku.

Zobrazit více novinek »

Anketa

Jak často si kupujete sluneční brýle?

Vícekrát za rok70 x
 
Jednou za rok116 x
 
jednou za 3 roky104 x
 
méně často221 x
 

Celkem odpovědí: 511
TOPlist