Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky


DANIEL SWAROVSKI CRYSTAL EYEWEAR

Logo SwarovskiNeobyčejné stylové doplňky, šperky, hodinky a tašky prvotřídní kvality a extravagantního designu se prodávají ve vybraných buticích po celém světě pod značkou Daniel Swarovski. Swarovski je považován za mistra produkce křišťálů, je neuvěřitelně precizní v broušení křišťálu. V roce 1997 do jedinečné kolekce Swarovski přibyly i brýle. Na světovou scénu módy a designu vstoupila perfektní technicky inovativní a luxusní značka Daniel Swarovski Crystal Eyewear.

Křišťály – třpytivé drahokamy ve světě módy

Brýle SwarovskiDaniel Swarovski Crystal Eyewear je první značkou na světě, která používá křišťály jako základ svého designu. Jejich modely jsou určené lidem se smyslem pro krásu a jedinečné a osobité věci. Tato jedinečnost designu, elegance a kvality je chráněná jménem značky. Značka garantuje, že si zákazník zakoupil výjimečný výtvor, obrubu nejvyšší kvality. Jedinečná elegance charakterizuje základní faktor veškerých produktů v kolekci. Rozsah produktů sahá od diskrétně dekorativních obrub kolekce Ready to Wear Collection až po modely s křišťály kolekce Evening Eyewear Collection. Nejvyšší kvalita materiálu v nezpracovaném stavu poskytuje základ pro vysoký standard, který je součástí Daniel Swarovski Crystal Eyewear. Extrémně vysoká kvalita každých brýlí Daniel Swarovski je vidět na první pohled a bude uchovaná na mnoho let. Daniel Swarovski Crystal Eyewear používá potřebné know-how a technologie potřebné na výrobu především kovových obrub s dlouhou životností. Při výrobě svých modelů používá vysoce kvalitního acetátu s excelentními vlastnostmi. Acetát je vyráběný zejména z bavlny v náročném výrobním procesu. Než jsou křišťály vsazeny do stranice, výrobce vyhloubí do acetátového materiálu rozměrově přesné lůžko pro každý křišťál. Jedinečný lesk křišťálů je dosahován ručním leštěním. Brýle SwarovskiVeškeré kovové komponenty jsou potaženy 23k zlatem nebo rutheniem či rhodiem. Takovýto povrch zaručuje nádheru lesklého povrchu, maximální trvanlivosti a předchází alergiím. Mnoho kroků potřebných ve výrobě je tvořeno ručně. Podíl ruční práce se liší dle jednotlivého modelu a celkový podíl může být až 80%.

Sluneční brýle DSCE

Daniel Swarovski Crystal Eyewear sluneční brýle jsou celosvětově známé mezi leadery ve výrobě slunečních brýlí. Tyto čočky jsou vyrobené z čisté živice v opticky vysoké kvalitě tak, aby zabezpečily výbornou a jasnou viditelnost. Brýle Daniel Swarovski splňují následující nařízení a standardy: nařízení 89/686/EEC, EN 1836 EU, americký národní standard ANSI Z80.3–1996 i náročný australský standard AS 1067.1–1990.

TOPlist