Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky


Dioptrické brýle

Proč si nekupovat kontaktní čočky v drogerii

kontaktní čočky Pořídit si kontaktní čočky je snadné. Kromě e-shopů, které nabízí kontaktní čočky, se v posledních letech dostalo toto zboží také do oddělení v drogeriích. Zdravotní pomůcku, kontaktní čočky, si tak můžete bez problémů koupit na stejném místě, jako si kupujete parfém či sprchový gel. Proč si takové kontaktní čočky raději nekupovat?

Přečíst celý článek…

Drobnosti, kterých si všímejte při výběru obruby

dioptrické brýle Vybrat obrubu není jen tak. Řešíme tvar, barvu, velikost… a taky účel, pro který brýle pořizujeme. Jinak může vypadat obruba u brýlí čtecích, jinak u brýlí na dálku. Specifický je pak výběr brýlí multifokálních. Několik vychytávek však obruby mohou mít bez ohledu na design či použití. Jaké to jsou? Čtěte dále.

Přečíst celý článek…

Vždyť vidím ještě dobře, brýle nepotřebuju!

dioptrické brýle Jistě tuto větu znáte. S největší pravděpodobností jste ji už někdy slyšeli od někoho ze svého okolí, nebo ji dokonce sami říkáte. Zpravidla tuto větu říkají lidé s mírnými potížemi při zaostřování a pro ostřejší vidění jim stačí přimhouřit oči. Proč je ale vhodné nosit brýle i při nízkém počtu dioptrií?

Přečíst celý článek…

Brýle - nutnost nebo ozdoba?

materiál brýlí Připadá Vám, že nošení dioptrických brýlí je za trest? Že je to nezbytnost, abyste viděli, ale nic jiného Vám to nepřináší? V našem článku Vám ukážeme, že nošení brýlí je zábava.

Přečíst celý článek…
TOPlist