Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky


Brýle do kanceláře – řešení na více vzdálenostíkancelářské brýle

Pracujete v kanceláři a neustále řešíte, že zatímco na krátkou vzdálenost, jako je např. čtení poznámek na papíře, vám pomáhají zaostřit čtecí brýle, při pohledu na monitor máte trochu problém? Pomoci mohou tzv. kancelářské brýle, které jsou přesně pro takové situace určené.

Kancelářské brýle (brýle do kanceláře) jsou skvělou variantou pro ty, které trápí špatné zaostřování zraku na krátkou a střední vzdálenost. Oproti čtecím brýlím zajišťují komfortní vidění na dvě vzdálenosti zároveň (není potřeba zaostřovat na monitor pohledem mimo čtecí skla, ani neustále měnit brýle). V porovnání s multifokálními brýlemi zajišťují větší zorné pole.

Přechod z dioptrie určené na střední vzdálenost k dioptrii určené na krátkou vzdálenost je plynulý. Brýle jsou na pohled hladké a nepoznáte, že se jedná o brýle na dvě vzdálenosti.

Druhy brýlí:

  1. Brýle do dálky = dlouhá vzdálenost
  2. Brýle na blízko / čtecí = krátká vzdálenost
  3. Brýle bifokální = krátká a dlouhá vzdálenost
  4. Brýle multifokální = krátká, střední a dlouhá vzdálenost
  5. Brýle do kanceláře = krátká a střední vzdálenost

Brýle do kanceláře jsou občas zaměňované za brýle na počítač . Ačkoliv se jedná o podobný název, brýle na počítač jsou jakékoliv brýle opatřené povrchovou úpravou chránící před modrým zářením z počítače či jiných zařízení.

Chcete-li skutečně komfortní vidění v kanceláři, nejlepší volbou jsou právě brýle na krátkou a střední vzdálenost opatřené touto ochrannou vrstvou. Díky ní totiž můžete vidět dokonce lépe než lidé bez brýlí.

Doporučit článek

Doporučit článek

Probíhá spojení se serverem.


TOPlist