Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky


Silhouette

Logo SilhouetteZa jménem Silhouette se skrývá přesvědčení, že brýle mohou být nejenom pomůcka pro korekci zraku, ale módní a stylový doplněk.

Brýle SilhouettePouze úzká spolupráce mezi designérem a vývojovým pracovníkem může zajistit překlenutí propasti mezi vizí a vzrušujícími koncepty a jejich praktickou realizací.

Díky nezměrné vytrvalosti při nekonečném výzkumu a nepočítaných testech Silhouette nashromáždila komplexní know-how a neocenitelné zkušenosti, které dělají z každého modelu brýlí opravdové mistrovské dílo. Brýle SilhouetteBrýle Silhouette dokazují, že drží krok s časem a módními trendy, již od doby svého vzniku v 60. letech až do dnešních dní. Během 60. let, kdy byly v módě zakřivené „motýlí“ obruby, představila Silhouette svou filozofii brýlových obrub jako módního doplňku. V 70. letech Silhouette prošla vývojem k obrubám s větším průměrem, k módní brýlové kolekci Futura Silhouette s extra velkými obrubami a barevnými variantami. 80. léta byla dekádou, kdy byly „in“ designérské řady brýlí. V této době se nabídka brýlí Silouette velmi rozrostla. 90. léta přinesla do světa brýlí Silhouette elegantní a ležérní styl. Během tohoto období také přinesl jeden italský designér do designu brýlí Silhouette aerodynamické křivky. Nakonec v novém miléniu, Sillhouette iniciovala svou řadu bezrámečkových obrub Titan, které se vyznačují svou jemností, ale vysokou houževnatostí.

TOPlist