Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky


TAG Heuer – legenda spojená s vozy F1

logo TAG Heuer Pokud hledáte módní brýle na jednu sezónu, pravděpodobně s touto značkou nebudete spokojeni.

Pokud patříte k těm, které oslovuje nadčasový design spojený s dokonalou funkčností, může se stát, že budete nadšeni.

Legendární značka TAG Heuer, spojená především s luxusními hodinkami a vozy F1, vytvořila unikátní koncept brýlí, které svého majitele zároveň reprezentují, dávají mu pocit pohodlí a jsou použitelné pro každou příležitost.

Koncept TAG Heuer

brýle TAG HeuerS konceptem maximálního komfortu nošení vytvořila firma TAG Heuer svoji ojedinělou kolekci brýlových obrub. Nízké váhy a vysoké pevnosti brýlového středu je dosaženo použitím titanu. Největší předností však zůstává nová konstrukce stranic. Jsou tvořeny jádrem z Beta titanu s tvarovou pamětí potaženým speciálním barvitelným polymerem. Jádro s proměnným profilem umožňuje zároveň vysokou flexibilitu i tvarovatelnost stranic kolem spánků a boltců uší. Ty ve výsledku přiléhají pohodlně k hlavě, citlivých partiích se nemusí vůbec dotýkat, díky poddajnosti polymeru naprosto netlačí a přitom nepadají.

Další podstatnou maličkostí je u vrtaných patentů řešení uchycení brýlových čoček. brýle TAG HeuerNa brýlovém středu je upevněná trubička s vnitřním závitem, která dává při zpracování možnost použít buď klasickou matičku nebo šroubek s plochou hlavičkou a minimalizovat tak místo, kde se čočky špatně čistí. Jedna série této značky je také speciálně navržená pro používání v motocyklové helmě. Všechny brýlové středy jsou vyrobeny bez zbytečných spojů z jednoho kusu titanu. Díky použití moderních materiálů bylo u brýlí TAG Heuer dosaženo 18× vyšší pevnosti, než je v EU běžné.

Často se stává, že praktické věci bývají nevzhledné. Nadčasový, sportovně elegantní design kolekce TAG Heuer se této tradici vymyká.

Více informací o značce TAG Heuer Eyewear.

TOPlist