Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky


Titanové brýleSetkali jste se už s pojmem titanové brýle, ale nevíte, jaké výhody nabízejí? Nebo hledáte výjimečně kvalitní obruby, ale nevíte, jaký zvolit materiál? Ať to, či ono – čtěte dále. Protože právě titanové brýle nabízí ten největší komfort a kvalitu.

Titanové brýle Vám vydrží

Titan je velice pevný materiál. Výrobci brýlových obrub si toho jsou vědomi, a proto titan už desítky let používají jako materiál pro výrobu brýlových obrub. Titan je mnohem pevnější než běžný kov a výrazně pevnější než běžný plast. Navíc je pružný, díky čemuž jsou titanové brýle velmi odolné proti poškození.

Titanové brýle pro alergiky

Titan má oproti běžnému kovu jednu velkou výhodu. Je hypoalergenní. Titanové brýle proto vybírají ti, kteří při nošení běžných kovových brýlí pociťují nepříjemné podráždění kůže. Kovové brýle zřídkakdy způsobují alergii. Pokud se tak ale stane, je na místě vyměnit běžný kov za titan.

Designové brýle z titanu

Titan jako materiál dává tvůrcům brýlových obrub mnohem větší možnosti než kov či plast. Umožňuje vytvořit brýle velmi tenké, a přitom pevné a odolné. Poskytuje prostor pro designové vyjádření se v podobě jemných vzorů. Zároveň je velmi lehký, a proto i designový kousek může být velmi pohodlný a příjemný na nošení. Titanové brýle na nose takřka neucítíte.

Cena titanových brýlí

Cena za titanové brýle bývá zpravidla vyšší, než u brýlí kovových či plastových, avšak vzhledem ke kvalitě materiálu bývá přiměřená. Titanové brýle Vám vydrží dlouhá léta, a proto investici do nich vloženou skutečně využijete.

Doporučit článek

Doporučit článek

Probíhá spojení se serverem.


TOPlist