Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky


Porsche Design

Logo Emporio

Moderní značka s puncem kvality

Hledáte moderní, stylové a přitom nadčasové brýle? Pak zpozorněte. Přichází Porsche Design – luxusní odkaz značky Porsche určený pro milovníky moderních technologií i vyznavače elegantní klasiky.

Německá značka Porsche Design byla založena v roce 1972 designérem legendárního vozu Porsche 911, profesorem Ferdinandem Alexandrem Porsche. Designéři tohoto studia navrhují módní doplňky od hodinek, přes kožené brašny či moderní technologie. Od doby svého vzniku toto studio získalo na své konto takřka 200 mezinárodních ocenění v oboru a je hlavním hybatelem trendů v oblasti módy. Je značkou určenou pro náročné spotřebitele, kterými nabízí stylové módní doplňky v precizním řemeslném provedení.

Všechny produkty této značky jsou spojením kvality a čisté nadčasové elegance. U brýlí Porsche Design tomu není jinak. Jsou vyrobeny z exkluzivních a vysoce kvalitních materiálů, které jim zaručují dlouhou životnost. Staly se ideální volbou pro náročné spotřebitele hledající vkusné a funkční provedení módních doplňků. A to jsou brýle Porsche Design především.

TOPlist