Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky


RELAX

Moderní, dynamicky se rozvíjející značka módních doplňků pro aktivní životní styl.

Brýle RELAX jsou reprezentovány kvalitou materiálů i zpracováním, maximální funkčností a stylovou trendovostí. Brýle RELAX zpříjemňují každodenní aktivity při odpočinku i zábavě, vyhovují akčnímu rytmu života, volnosti i pohodě. Poskytují vysoký uživatelský komfort i vyváženou kombinaci cena – kvalita.

Kolekce brýlí RELAX HI TECH

Prémiová kolekce výrobků nejvyšší kvality!

ilustrační foto Vysoce funkční sportovní brýle pro náročné sporty. Zajišťují maximální bezpečnost a ochranu – obruby i čočky jsou vyrobeny z velmi kvalitních pevných polykarbonátových materiálů. Anatomický tvar brýlí přiléhá co nejtěsněji k obličeji, bezpečně chrání oční okolí a použité čočky zaručí vysokou optickou přesnost. Ventilační systémy zabraňují mlžení při sportovních výkonech.

ilustrační fotoVýměnné čočky jsou nárazuvzdorné a nezávisle na svém zabarvení (čiré či stínované) poskytují vždy 100% ochranu před UV zářením. Vybrané modely této kolekce jsou vybaveny polarizačními čočkami, které omezují oslnění a zostřují vidění. Jsou vhodné pro soustředěnou činnost jako je např. řízení či jachting. Účelový design klade důraz na jednotlivé funkční detaily, např. protiskluzový materiál u nastavitelných nosníků a zakončení stranic i anatomický tvar rámů s decentrovanými čočkami.

Některé modely z kolekce RELAX HI TECH mají již v základní výbavě jedny výměnné čočky navíc. Značka RELAX nabízí široký výběr funkčních doplňků – pevné pouzdro, polohovací pouzdro, fashion pouzdro, záchytné šňůrky a gumy, čisticí útěrku, šroubovák a matičník k údržbě brýlí.

Kolekce brýlí RELAX Sport

Nezbytný doplněk každodenních sportovních aktivit

ilustrační foto Brýle z kolekce RELAX Sport nabízejí spolehlivou ochranu před UV zářením, mechanicko u odolnost i stylovost. Moderní tvar sleduje anatomii obličeje a zajišťuje vyšší bezpečnost při sportování. Vedle uzavřených rámů nabízí kolekce RELAX Sport i modely s tzv.otevřenou obrubou.

ilustrační foto Speciální série s označením XS, navržená pro úzké a drobné obličeje, vyhovuje zejména ženám a juniorům. Široký výběr funkčních doplňků – pevné pouzdro, polohovací pouzdro, záchytné šňůrky a gumy, čisticí útěrka z mikrovlákna, čisticí měkké pouzdro z mikrovlákna, šroubovák a matičník k údržbě brýlí – zvyšuje užitné vlastnosti jednotlivých modelů.

Kolekce RELAX Style

Kolekce slunečních brýlí, která sleduje módní trendy, zvýrazní jedinečnost osobnosti a podpoří styl… Anywhere you go!

ilustrační fotoVyniká výrazným designem s velkými plastovými rámy, zdobností, trendovou barevností rámů a čoček. Vybrané modely mají polarizační čočky nebo gradientně stínované. Sluneční brýle jsou v současné době vnímány jako celodenní módní doplněk, který dotváří image osobnosti. Nosí se nejen na očích, ale také ve vlasech a na oděvu. Brýle jsou proto v místě uchycení vybaveny trojitým pantem, který je odolnější proti zlomení. ilustrační foto

RELAX Style nabízí široký výběr pánských, dámských i UNI modelů. Speciální série s označením XS, navržená pro úzké a drobné obličeje, vyhovuje zejména ženám, dívkám a juniorům.

Kolekce RELAX Life

Trendová kolekce slunečních brýlí se 100% UV ochranou, v módních barvách i v aktuálním módním stylu. RELAX Life přináší ideální poměr kvality a ceny. Kolekce nabízí výběr pánských, dámských, UNI, sportovních i dětských modelů. Speciální série s označením XS, navržená pro úzké a drobné obličeje, vyhovuje zejména ženám, dívkám a juniorům.

RELAX k vodě i do vody

Kolekce plaveckých brýlí přináší 100% těsnost díky silikonovým antialergickým vnitřním stranám očnic, 100% ochranu proti UV záření a 100% prevenci mlžení čoček. Kolekce také nabízí modely se zrcadlovými čočkami, výměnnými nosníky různých velikostí, těsnícími špunty do uší, nastavitelným páskem, pouzdrem s odtokovými otvory a úpravou XS – pro drobnější obličeje.

Kolekce RELAX Ski

Kolekce lyžařských brýlí učená pro zimní sporty. Pohodlí a uživatelský komfort při zimních sportech zajišťují: dvojité čočky, anti fog (zamezuje mlžení), polarizace, vzduchová ventilace, maximální mechanická odolnost, nastavitelný pásek, úprava k nošení v přilbě a vždy 100% UV ochrana před UV zářením. vybereš-li si model Over, můžeš pod ním nosit i své dioptrické brýle.

TOPlist