Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky

19. 02.
2019

Jaká zvolit brýlová skla?

brýlová skla Při výběru dioptrických brýlí věnujeme pozornost zejména výběru obrub. Váháme, zda ty či ony… V našem novém článku však svou pozornost zaměříme na to, co je hlavní podstatou brýlí. A totiž brýlová skla. Jaká zvolit a proč?

Přečíst celý článek…

Proč si nekupovat kontaktní čočky v drogerii

kontaktní čočky Pořídit si kontaktní čočky je snadné. Kromě e-shopů, které nabízí kontaktní čočky, se v posledních letech dostalo toto zboží také do oddělení v drogeriích. Zdravotní pomůcku, kontaktní čočky, si tak můžete bez problémů koupit na stejném místě, jako si kupujete parfém či sprchový gel. Proč si takové kontaktní čočky raději nekupovat?

Přečíst celý článek…

Drobnosti, kterých si všímejte při výběru obruby

dioptrické brýle Vybrat obrubu není jen tak. Řešíme tvar, barvu, velikost… a taky účel, pro který brýle pořizujeme. Jinak může vypadat obruba u brýlí čtecích, jinak u brýlí na dálku. Specifický je pak výběr brýlí multifokálních. Několik vychytávek však obruby mohou mít bez ohledu na design či použití. Jaké to jsou? Čtěte dále.

Přečíst celý článek…

Vždyť vidím ještě dobře, brýle nepotřebuju!

dioptrické brýle Jistě tuto větu znáte. S největší pravděpodobností jste ji už někdy slyšeli od někoho ze svého okolí, nebo ji dokonce sami říkáte. Zpravidla tuto větu říkají lidé s mírnými potížemi při zaostřování a pro ostřejší vidění jim stačí přimhouřit oči. Proč je ale vhodné nosit brýle i při nízkém počtu dioptrií?

Přečíst celý článek…Hlavní partner

Reklama

01. 02. 2019 - Redakce

Zkontrolujte svůj zrak s pomocí aplikace VIDÍŠ DOBŘE

Nejste si jisti, jestli je Váš zrak optimální? Máte pocit, že byste potřebovali brýle, nebo byste brýle potřebovali vyměnit? Zjistěte, jak na tom jste, s aplikací VIDÍŠ DOBŘE. Pomocí ní zjistíte, jestli vidíte (s brýlemi či bez) dobře na dálku.

Zobrazit více novinek »

Anketa

Jak často si kupujete sluneční brýle?

Vícekrát za rok70 x
 
Jednou za rok116 x
 
jednou za 3 roky104 x
 
méně často221 x
 

Celkem odpovědí: 511
TOPlist