Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky

15. 01.
2019

Brýle - nutnost nebo ozdoba?

materiál brýlí Připadá Vám, že nošení dioptrických brýlí je za trest? Že je to nezbytnost, abyste viděli, ale nic jiného Vám to nepřináší? V našem článku Vám ukážeme, že nošení brýlí je zábava.

Přečíst celý článek…

Dioptrické brýle pro řidiče

brýle pro řidiče Vybíráte dioptrické brýle a chcete v nich vidět dobře také při řízení auta? Představíme Vám možnosti dioptrických brýlí pro řidiče a poradíme Vám, na co se v optice při výběru dioptrických brýlí do auta raději zeptat.

Přečíst celý článek…

NOVINKA: Aplikace na testování zraku

materiál brýlí

Pravidelná kontrola zraku je důležitá. Nosíte-li brýle, nejspíš Vás lékař při každé návštěvě vyzývá, abyste chodili na oční kontroly pravidelně. Váš zrak se však může změnit i dříve, než na pravidelnou kontrolu přijde čas. Nejen pro tyto případy vznikla nová aplikace na testování zraku VIDÍŠ DOBŘE.

Přečíst celý článek…

Jak vybrat materiál brýlí?

materiál brýlí

Vybíráte si nové brýle a váháte, jaký materiál zvolit? Prozradíme Vám, jaké jsou možnosti a jaké výhody ten který materiál přináší.

Přečíst celý článek…Hlavní partner

Reklama

01. 02. 2019 - Redakce

Zkontrolujte svůj zrak s pomocí aplikace VIDÍŠ DOBŘE

Nejste si jisti, jestli je Váš zrak optimální? Máte pocit, že byste potřebovali brýle, nebo byste brýle potřebovali vyměnit? Zjistěte, jak na tom jste, s aplikací VIDÍŠ DOBŘE. Pomocí ní zjistíte, jestli vidíte (s brýlemi či bez) dobře na dálku.

Zobrazit více novinek »

Anketa

Jak často si kupujete sluneční brýle?

Vícekrát za rok70 x
 
Jednou za rok116 x
 
jednou za 3 roky104 x
 
méně často221 x
 

Celkem odpovědí: 511
TOPlist